SPA macunu - 3kg

sperm sayısını artırıcı macun
450,00 ₺

HALK ARASINDA KULLANIMI:
Sperm sayısı artırmak için macun
Meninin yapısı hakkında kısa ve aydınlatıcı bilgi 100 gr. Menide25 mg. Kalsiyum14 mg. Mangan14 mg. Çinko13 mg. C vitamini53 mg. B-7 vitamini224 mg. Fruktoz şekeri Önemli miktarda Kükürt Meninin terkîbinde bulunan bu maddeler, aldığımız besinlerin işlenmesinden meydana gelir.
O halde meni ve sperm sayısını arttırmak için; içinde bu ve buna benzer mineral ve vitaminlerin bulunduğu gıdalara dikkat edilmelidir. Bu maddeleri karşılayabilecek gıdalara örnek verecek olursak; dâr-ı fülfül, fındık, buğday çimi, soya fasulyesi, fıstık, badem, bira mayası, susam ve kabuklu deniz ürünleri sayılabilir. Bunlardan vücuda yeteri kadar almak gerekir.Vücutta sperm sayısını etkileyen bir düzensizlik veya bir hastalk varsa, mutlaka bir doktora görünmek şarttır. Şişman kişilerin de, zayıflama rejimi yapmaları ve fazla kilolarını atmaları gerekir
Kişide sperm sayısınm az oluşu bazı nedenlere bağlıdır. Bu nedenleri kısaca sıralayacak olursak :Yetersiz ve yanlış beslenmedir Sperm sayısını arttırmak için çok miktarda yiyeceğe ihtiyaç yoktur. Dengeli ve ölçülü beslenmek yeterlidir.
Üreme sistemindeki yapısal sorunlar: Hormonların yeteri kadar salgılanamamasından meydana gelebilir. Örn. Testosteronun (erkeklik hormonu) az salgılanması, sperm sayısının da az olmasma neden olur. Aşırı şişmanlık: Aşırı şişmanlık, cinsel güçsüzlüğe ve sperm sayısının az olmasına yol açar. Toksik etkenler: Zehirleyici ve spermler üzerinde inhibe etkisi gösteren ilaçlar veya bileşikler sperm sayısını olumsuz etkiler. (Kurşun, arsenik ve alüminyum bileşikleri, sigara, alkol vb.) Çevresel hastalıklar: Vücutta o sırada başka bir hastalık olması, sperm sayısmı etkileyebilir.Sperm sayısının normalden düşük olmasınım dışında, spermlerin hareketlerinin (mobilite) az olması da bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü sadece canlı ve hareketli spermler döllenmeyi sağlayabilir.
Spermleri hareketlendirebilmek için; zencefil, tarçın, dâr-ı fülfül, havlıcan ve kebâbiye gibi bitkiler kullanılmalıdır.Ve Hurma poleni özelliği itibari ile sperm arttıran özelliğe sahiptir.
İçeriği : Çam yağı Defne yağı HıltanÇörek otu yağı (soğuk pres) Karabiber Fanid Dâr-ı fülfül Anason Meyan balı Günlük Kişniş Andız pekmez iTurunç Kabuğu *Kitre Ruşeym Alfa-Alfa , Hur ma Poleni* Şalgam tohumu Tarçın Karanfil Yabani karanfil* Sarı sandal safran amber (Gıda tipi) Kokusuz kaygan yapıdadır Kırmızı Ginseng (Mor renktedir,Hava cıva köküne çok benzer..!!) Yuhanbie (Toz halinde açık kızıl renktedir.yuhanbie ağacının kabuğudur ülkemizde yetişmez) Dâr-ı fülfülHurma Çekirdeği Hindistan Cevizi yağı (katı)* Salep (Tane Sahlep olmalıdır) Antepfıstığı Havlıcan Papatya tohumu üzüm çekirdeği Teke öttüren otu Epimedium ekstrat Propolis (Toz ve Çözülmüş olmalıdır)Aktif arı sütü Arı Poleni Hel Çemen tohumu* Halis keçi tereyağı* Kestane Balı
Kullanımı: sabah öğle akşam eşlerin 1-2 çorba kaşığı yemesi uygundur.Macun 3 Kg dir Bay ve bayanlarda Afrodizyak etkisi çoktur Macunlar siparişinize göre hazırlanıp kargo teslim süresi maksimum 7 gündür.