2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştiren PayTR kendi bünyesinde geliştirerek optimize ettiği yazılım ve kontrol mekanizmaları ile web mağazalarının fraud (sahtecilik) kaynaklı kayıplarını en düşük seviyeye indirgeyerek, sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir ve BBDK tarafından denetlenen bir kuruluştur.

Sadece PTT kargo ile anlaşmalıyız siparişlerinizi PTT kargo ile size ulaştırdığımızda siparişinizin tutarını görevli kargo memuruna ödemeniz yeterlidir.

Siparişinizin ödemesini sitedeki banka hesaplarımıza yapmanız ve sitemizdeki müşteri hizmetleri menüsünden bize sipariş numaranızla birlikte havaleyi yapan kişinin Adını ve Soyadını belirtmeniz gerekiyor.

PayTR nin sunduğu en güzel seçeneklerden biride her bankanın kartlarına taksit uygulamasıdır.Kredi kartınızla vade farklı olarak taksitli alım yapabilirsiniz.Tablo size vade farkını pratik olarak gösteriyor

Kargo gönderim merkezimiz BURSA dır merkezimize olan uzaklığa göre 600 km mesafeye kadar bir gün 600 km mesafeden sonrası iki gün taşralar üç gün köylere ise PTT kargonun belirlediği sabit günlerdedir.Kargonuzu sms olarak göndereceğimiz KP ile başlayan takip numaranız ile sitemiz üzerinden Kargo takip menüsünden takip edebilirsiniz.

Her kargoda olduğu gibi Kargoda paketinin kargo memurunun huzurunda açılması hasarlı durumda kargo memurunun tutanağı ile kargo paketi aynı kargo memuruna iade edilmelidir.Durumu Müşteri hizmetleri menüsünden Kargo takip numaranız ile bize bildirdiğiniz anda sistem üzerinden kontrol edip aynı gün kargo saatleri dahilinde yeni bir kargo hazırlanıp gönderilir.

Kapıda ödemeli kargolarda önce ödemenizi yapıp sonra kargonuzu açmanız yasa gereğidir.Kargonun hasarı görüp tutanak tuttuğu anda size paranızı iade eder.

Kargo memuru sizi adresinizde bulamadığında adresinize pusula bırakır ,bu pusulada kargonuzun olduğu PTT şubesi yazılı olacaktır.PTT Kargo iki defa aynı adrese gitmez. Bu durumda Kimliğinizi ibraz ederek kargonuzu şubeden teslim almanız gerekecektir.

Haklısınız ancak mevzuat ve yasa gereği endikasyon belirtmemiz kanunen yasak ancak müşteri hizmetleri menüsünden bize istediğiniz bitki hakkında mesaj göndererek size hızlıca dönüş yapar size bilgilendirici cevabı yazarız.

PTT kargonun ucuz olması nedeniyle Dünyanın bir çok ülkesine gönderim yapabiliyoruz
işleyiş; Siparişinizi ve site üzerinden kargo bedelini hesaplayıp ürün bedeli Kargo bedelini ve yirmi tel hizmet bedeli ilehesapladıktan ve ödemenizi western unionla yapıp bize dekontu [email protected] adresine yada 05432241010 whatsap hattımıza ilettikten sonra size hemen Uluslar arası kargo takip numarınızı veriyoruz.İşlemleri tamamlayıp maksimum iki iş gününde kargoya teslim ediyoruz. Kargonuzu sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz..
Siparişiniz sevki sizin sorumlululuğunuzda devam ederek size ulaşır.Kargo hesaplama modülünden kargonunuzun kaç günde size ulaşabileceğinide görebilirsiniz.

Sorunuz mu var?