Geminis saç bakım kremi iki adet

Tek kelime ile mükemmel bir saç bakım kremidir. videoları izleyiniz..
Ücretsiz Kargo
185,00 ₺

https://youtu.be/i72PnQjYDOc

https://youtu.be/kN06Er3t_ow

https://youtu.be/PNEcTckr3Wg

 

 

Geminis saç bakım kremi;

Kolejen üretimini tetikleyen ve saç derisinin altındaki yaşlanmayla biriken yaşlılık farmasyonlarını temizleyen organik bitki bazlı bir kozmetiktir.

Bitki ekstractları dikkatli bir şekilde işlenerek zayıf saç tüğleri ve saç köklerinin güçlenmesi için Kollegen üretiminin tetiklenmesi sağlanmıştır.Kollegen üretimi tetiklenince ve saç altı toksinlerin temizlenmesi ile zayıf saçlar güçlenmekte ve hızla uzamaktadır.

Sonuçlar ilk bir hafta yada iki hafta içinde gözlemlenebilecek kadar hızlıdır.Bazı genç ve sağlıklı kullanıcılar ilk üç içinde dökülmeyi durdurabilmektedir.

Geminis saç bakım kremi organik ve bitki bazlı olduğu için yan etkisi yoktur.

Genç kullanıcılar kıdemli kullanıcılara göre daha hızlı tepki vermektedir ve Geminis saç bakım kremi hem erkeklerin hem kadınların kullanımı için uygundur.

Dr Sezen Demirtaş.

 

Bilimsel çalışmalarara önderlik eden ve yeni teknolojileri üreten Dr. Sezen Demirtaş 2005 te Teksas Üniversitesi ,Arlington’dan Doktorasını almıştır ve sonrasında Kolorado ve Teksas üniversitelerinde doktora sonrası beş yıl araştırmacı olarak çalışmıştır.Sanayinin tıkanmış olduğu problemleri için problem çözücüsüdür.