Çınar Yaprağı (cons) 50 gr 1 adet

Beş parmaklı çınar yaprağı ve ''cons kesim'' nedir: Çınar yaprakları Uludağın eteklerindeki çınarlıklarda ağaçların diplerinden filiz veren yapraklar toplatılıp işletmemizde tektek elden geçirilip ayrılmaktadır. Sonra makinalarımızda yaprakların damar ve sapları ayıklanıp kolayca kullanılmasını sağlamak için tırnak boyunda kesilir.. Bu şekilde kullanılan çınar yaprağı hem uygulama açısından hemde tüketim açısından ve etki açısından size çok kolaylık sağlar Sezonunda tesislerimizde kuruttugumuz çınar yaprakları GAZEL olarak tabir edilen sonradan dökülen yapraklar değildir. Toptan satış yapıyoruz..
7,50 ₺

 Sayın Dr İbrahim Adnan saraçoğlundan;

Çınar yaprağı en başta kireçlenmeye faydalı bir bitki.Kireçlenme sorunu olanlara çınar yaprağı diyor ve İbrahim Saraçoğlu’nun kireçlenme için Çınar Yaprağı kürünü sizlerle paylaşıyoruz.
Bunun 16 yıllık çalışmasının bir ürünü olduğunu ifade eden Saraçoğlu vücuttaki tüm kireçlenmelere karşı oldukça faydalı bir kür tarifi verdi.

Kurutulmuş çınar ağacının yaprağını ezin ve 1 su bardağı klorsuz suyu kaynattıktan sonra içine 1-1,5 yemek kaşığı kadar atıp en fazla 1 dakika kısık ateşte kaynatın ve ılınmaya bırakın.

Ilındıktan sonra süzüp için. Günde 2 kere aç karnına içilecek bu kürü 15 gün uygulayıp 3 gün ara verin ve yine 15 gün uygulayın.

Kürü uyguladığınızın 10 gününden itibaren kireçlenmelerin çözüldüğünü ve rahat hareket edebilir hale geldiğinizi göreceksiniz.