Bizimle Alışveriş nasıl işler

Aktarland.com ile alış veriş ve güvenliğiniz;

Biz firma olarak sözümüzün ve ticari vaadimizin arkasındayız.Kapıda tahsilatlı sipariş verecek olan müşterilerimizdende aynı hassasiyeti bekleriz.Kapıda ödemeli verilen siparişlerde müşteri kargosunu almadığında firmaya gidiş geliş kargo bedeli yansıdığı gibi muhasebe açısındanda zaman kaybı oluşmaktadır. Sizleri tenzih ederek azda olsa yaşadığımız bu olumsuzluğa genel bir açıklama geregi duyduk.

Öncelikle web sitemizin çok güvenli olduğunu size garanti etmek isteriz.Satın alma tercihleri siz değerli müşterilerimizin taktirindedir.Kredi kartınızla ödeme,parakartınız ile ödeme, Havale/EFT ödemeleri,Kapınızda tahsilatlı ödeme gibi.Her şekilde alımlarınız için tüm güvenlik sistemleri ile donanmış mağazamızdan her türlü ödeme ile alım yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile alımlarda BDDK'nun denetiminde olan PAYTR nin sanal poslarını ve güvenli alt yapısını kullanıyoruz..

Sizlere sunduğumuz hizmette bizler için en önemli olan öğe insandır. Sağlığınız kadar güvenli alışveriş yapmanız da bizler için çok önemlidir. Satın aldığınız ürünlerden ötürü sizin gizliliğinizi ihlal edecek hiçbir unsurla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Ürünlerinizin tamamen gizli kutularda teslim edilmesini sağlıyoruz. Böylelikle sipariş vermiş olduğunuz ürünü sizden başka kimsenin (Kargo Elemanı Dahil) bilmesini engellemiş oluyoruz

Ayrıca siparişlerinizi telefonlada verebilirsiniz,telefonda kredi kartı numarası kesinlikle almıyoruz.Teklifte etmeyiniz.Sadece sitemiz üzerinden işbankası alt yapısına bağlanarak kredi kartınızı ,sanal kartınızı yada para kartınızı kullanabilirsiniz.

Telefonla siparişlerinizde kapıda tahsilatlı gönderi yada banka havalesi ile gönderim isteyebilirsiniz. Banka havaleli gönderim taleplerinde siparişiniz havale bildirimini yapana kadar sizin yaptıktan sonra ise bizim takibimizdedir. Bankacılık yasası geregi fiyat ve tutarlarda havale indirimi yapamıyoruz.

Gsm Hatlarımıza atılan çağrılara kesinlikle dönüş yapmıyoruz. Sadece e-posta ile beraber belirtilen telefonları gerektiğinde arıyoruz.Üyelikte istenen gsm numarınızı mutlaka yazınız Gsm numaranız kargo firmasının size takip numaranızı bildirmesi için gereklidir.

Aktarland ürün tanıtımı ve bildirimler için kesinlikle sms göndermez. Size ulaşması gerektiğinde kurumsal başlıkla size sms gönderir 48 saat içinde geri dönüşünüzü bekler.

Kapıda Ödeme yöntemi ile yapacağınız alışverişlerde normal kargo bedeline ek olarak 2.50 TL tahsilat bedeli ilave edilmektedir. Bu tutar PTT Kargo tarafından talep edilen bir bedeldir ve Aktarland ile hiç bir ilgisi yoktur! Bunu tıpkı bankaların para transferleri için talep ettiği EFT / Havale masrafı olarak düşünebilirsiniz. Benzer şekilde, sizlerden kapıda nakit olarak tahsil edilen ücretin bizlere iletilmesi için kargo şirketlerinin talep ettiği ek masraf bedelidir. Çok düşük kâr oranları ile sizlere hizmet sunduğumuzdan dolayı, kargo şirketlerinin talep ettiği bu bedeli sizlerden talep etmemiz konusunda zorunluyuz. Sadece kargo masrafı ile sipariş vermek ve ek gönderi masrafı oluşturmamak için kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfalarımız 128 Bit SSL teknolojisi ile korunmaktadır.

Toptan satışlarımızda tutar ne olursa olsun ulaşım bedeli müşteriye aittir

Çok önemli bir açıklama; PTT kargoda Kapıda ödemeler nakittir. Kredi Kartı ile tahsilat yapılmamaktadır

Bu ödeme seçenegimizle Aktarland ve PTT kargo güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişiniz panelimize düştüğünde Siparişinizin size ait olduğunu tespit etmek için telefonuz ile aranıp
onayınız alınacaktır.Onayınız alındığı aynı gün siparişiniz PTT Kargoya Teslim ediliyor.
Değerli müşterilerimizin bunu dikkate almalarını ve kapıda ödemeli verdikleri siparişleri teslim almalarınıda önemlede rica ediyoruz.

a-Kargo bedeli Türkiyenin her yerine 7.50.- tl dir

Yurt dışı siparişlerde lütfen bizimle iletişime geçiniz..www.ptt.gov.tr' den kargo hesaplamasını kendinizde yapabilirsiniz. Burada sipariş vereceğiniz ağırlık 50 gram dahi olsa lütfen 2000 gram olarak hesaplamanızı rica ederiz.Yurtdışı siparişlerde PTT KARGONUN verdiği zaman süresine işlemlerin tamamlanması için iki gün ek süre ilaveli olarak görünüz..PTT Kargodan gelecek kargonuzu teslim almadığınız/alamadığınız taktirde bilmenizi isterizki kargonun geri gelmesini istemediğimizi PTT kargoya talimat veriyoruz. Kargonuzun tüm sorumluluğu size aittir. Bu sebeple vereceğimiz kargo takip numarasıyla PTT Kargo takip sitesinden Kargonuzu takip ediniz.

Yurt dışı siparişlerinizde Ürün bedeli ve kargo bedeli peşin tahsil edilmektedir.

b-Türkiye içine 150 tl dahil olmak üzere kargo bedeli tarafımızdan ödenmektedir. Yurt dışı gönderilerde Kargo dahil kampanyamız yoktur.

c-Kargo çıkış yeri BURSA dır .800 km mesafe 1 gün 800 km sonrası 2 gün ,taşralar maksimum 3 gündür.
Öncelikli gönderilerimiz peşin ödemeli siparişler olduğundan,kapıda ödemeli siparişlerde çok yoğunluk nedeniyle bir sonraki günde kargoya teslim edilebilir.Böyle bir durumda sms ile bilgilendiyoruz.İstanbul Avrupa yakası trafik yoğun sebebi ile bazan İki gün olabiliyor.
Anlaşmalı kargo şirketi PTT kargodur

d-Sitemizdeki üyeliğinizde sizin sadece isim soy isim, e-posta adresiniz ,ve telefon numaranız panelimizde gözükmektedir,bu nedenle siparişiniz esnasında kargo teslimat adresinizi işaretlemeye dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

e-Kargonuz her türlü hasara kayıp a karşı sigortalıdır.Kargonuzu görevlinin yanında açıp kontrol ediniz her hangi bir olumsuzlukta kargonuzu görevliye tutanak ile geri veriniz,sistemimizde aynı gün iadenizi görüp size derhal yeni bir kargo gönderimi yaparız.(engeç 1 Gün içinde)

f-online satışlarımızda kargoyu açıpta ödeme yapmak gibi bir seçenek kargo taşımacılığı usul ve kurallarına aykıdır . Böyle bir teklifi kargo memurları her zaman haklı olarak ret eder.Böyle bir durumla karşılaşmamak için kargonuzu teslim alıp, tereddüt duyduğunuz kargonuzu PTT KARGO ile iade ediniz.Ödeme şeklinize göre iadeniz derhal tarafımızdan yapılıp size bilgi veriyoruz.

Aktarland