Arı sütü (saf) - 10cc

%100 saf olan Arı sütünün muhafazası soğukta olmalıdır. Bu sebeple sevkiyatı da soğuk zincirle yapılmalıdır. Arı sütü satın almak isteyen değerli müşterilerimiz Arı sütünü balla taşınması gerektiğini bilmelidir.
30,00 ₺

HALK ARASINDA KULLANIMI:

Arı sütü sinirsel ve ruhsal hastalıklar ile yaşlılık ve seksüel zayıflık hallerinde yaygın olarak kullanılıyor. Arı sütü besleyici, organizmayı güçlendirici ve sağlığa Pozitif etkisi olması nedeniyle önemli bir doğal destek gıdasıdır.

Arı sütü insan ömrünü uzatan, Sağlıklı ve dinç kalmasını sağlayan özel bir gıdadır. Arı sütünün özellikle kalp rahatsızlıklarından kansere kadar birçok hastalıkta vücudu güçlendiriyor. Özellikle yoğun Antibiyotik kullanan radyoterapi ve Kemoterapi tedavisi gören hastalarda muhtemel karaciğer ve böbrek zararlarını önlemekte fonksiyonları koruyor.

Arı sütü göğüste şiddetli ağrı ve nefes daralmasına neden olduğu ani nöbetler, karaciğer yağlanması, eklem hastalıkları, yorgunluk, zayıflık ve kuvvetsizlik hallerinde kullanılır.

Arı sütü ayrıca biyolojik dayanıklılığı artırarak, ani heyecan, ruhi gerginlik halini azaltıcı, rahatlatıcı, iştah açıcı ve zindelik kazandırıcı özelliklere sahiptir.

Bunun yanı sıra sinirsel ve fiziksel yorgunluk halleri, mide bağırsak hastalıkları, yaşlılık ve seksüel zayıflık hallerinde de yaygın olarak kullanılır.

Arı sütünün Bala oranla damar genişletici özelliğinin 100 kat daha fazladır. Yine arı sütünün bala oranla 20 kez daha fazla karaciğer yağlanmasını önlediği, tansiyon düşürücü etkisi olduğu, kalp atışını düzenlediği bilinmektedir. Lösemi, bazı kötü huylu tümörler, karaciğer ve böbrek bozuklukları, yüksek kolesterol ve çeşitli iltihaplı hastalıklar ile mide bağırsak, Astım, bronşit, grip, göz hastalıkları ve bozukluklarında kullanılır. Arı sütünün apiterapik ve tıbbi kullanım alanlarının yanında kozmetik sanayinde doku ve cildi yenileyici, deriyi gerdirici, derinin yağ sekrasyonunu düzenleyici etkisi vardır..

Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Üzerlik Tohumu yağı karaharmal 2 adet 50ml

Ticari uyarı : 10022016 Mozerasyon yani tohumun zeytin ve benzeri yağa yatırılarak elde edildiği söylenen karaharmal yağları ekonomik olarak görülsede etkisi sıfırdır . Ticari Uyarı : 10042016 Extract nedir Extract, ekstrakt, ekstre ya da öz gibi tanımları bulunan kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kullanılan bitki özlerine denir. Ekstrakt can suyunun alınması diye de tabir edilen bu işlem, güneşte veya yüksek ısıda gerçekleşirse, etken maddeler bozulur, geriye sadece toz kalır veya randımanda düşük olur. Özetle elde edilen extract ın taşıyıcı yağ ile birleştirilmesinden etkili bir bitkisel yağ edilemez.Bu şekilde edilen yağların özellikle haricen kullanımlarda etkili olması neredeyse imkansızdır ekonomik olarakta oldukça ucuz maliyetlidir.Bu şekilde üretilmiş yaglarda üzerlik tohumu yağıda dahildir.!
145,00 ₺